VISAS LIETAS
SVEICIENS TEV!
Kontakti
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
Linsēklu eļļa - dabīgs omega-3 avots.
 
Mūsu tirgū pieejama dazādas kvalitātes lineļļa, taču visvērtīgākā ir tā, kuras satur visvairāk omega-3 grupas nepiesātināto taukskābju (NTS).
Kādēļ?
 
Tādēļ, ka omega-3 grupas taukskābebēm ir fundamentala nozīme mūsu organisma funkcionēšanā, kas kalpo kā viens no veidojošajiem materiāliem:
- katrai organisma šūnai, tai skaitā arī svarīgām smadzeņu šūnām;
- hormonu sintēzei.
 
Taču mūsu organisms pats nerada šo taukskābi, bet mūsdienu barībā omega-3 saturs ir ļoti minimāls, savukārt omega-6 taukskābju ir pārāk daudz. Tas noved pie imūnā līdzsvara zaudējuma un paaugstina organisma noslieci uz iekaisuma procesiem.
 
Patlaban veikti vairāk kā 2000 zinātnisko pētījumu par omega 3 ietekmi uz
cilvēka organismu. Tie viennozīmīgi apstiprina, ka atbilstošo omega-3 taukskābju nepietiekams daudzums organismā saistīts ar zemāk minētajām saslimšanām, tādām kā:
- emocionālās;
- vielmaiņas traucējumi;
- dermatoloģiskās;
- hormonālās;
- atbalsta-kustību aparāta;
- asinsrites sistēmas;
- nervu sistēmas;
- jaunveidojumi;
 
Mūsu piedāvātā aukstās ekstrakcijas neattīrītā lineļļa izgatavota pēc firmas VIZA OIL GROUP ekskluzīvās tehnoloģijas un satur rekordlielu omega-3 taukskābju daudzumu no visa Latvijas tirgū piedāvātā dažādu veidu lineļļas klāsta. Omega-3 saturs VIZA OIL GROUP eļļā pārsniedz 50%!
 
Eļļa tiek spiesta ar aukstās ekstrakcijas metodi (sentēvu tehnoloģijas), pie temperatūras līdz 45°C, līdz ar to tiek saglabātas svarīgākās bioloģiskās īpašības, tai skaitā omega-3 un lignāni.
 
Lineļļas iedarbība
 
Grūtniecība
 
- Mātei jānodrošina augļa organisma nepieciešamība pēc NTS (nepiesātinātajām taukskābēm), jo organisms pats nav spējīgs tās sintezēt. Sievietes piens ir ļoti bagāts ar EZS (eikozapentskābe) un DZS (dokozahekskābe), kuras arī ir nepieciešamas augoša bērna pareizai smadzeņu un visas nervu sistēmas attīstībai.
- Pareizs samērs starp omega-3 un omega-6 taukskābju lietošanu, aizsargā no priekšlaicīgām dzemdībām. Šo skābju nepietiekamība izraisa izmaiņas smadzeņu šūnu apvalka sastāvā un acs tīklenē.
- Pie NTS nepietiekamības tiek novērotas ādas izmaiņas, pazeminās organisma pretošanās spējas infekcijām un pasliktinās fiziskā attīstība. Konstatēts, ka sieviešu, kuras grūtniecības periodā papoldināja savu barību ar omega-3 taukskābēm, bērnu intelekta līmenis, attiecībā pret citiem saviem vienaudžiem, ir augstāks par 19%.
 
Sieviešu, vīriešu veselība
 
- Ar savu polinepiesātināto omega-3 un omega-6 taukskabju saturu, kā arī fito estrogēniem (lignāni), lineļļa var pozitīvi ietekmēt menstruālo ciklu, regulējot hormonu savstarpējo attiecību organismā. Šāda regulēšana mīkstina simptomus, kas saistīti ar sāpīgu menstruāciju norisi, tādus kā: pirmsmenstruālās galvassāpes, depresija, sapes vēdera lejas daļā, uzbudināmība un tūskas. Mīkstina menopauzes simptomus un stimulē dzemdes darbību un tādā veidā var tikt pielietota pie neauglības ārstēšanas.
- Lineļļa pozitīvi iedarbojas uz vīriešu veselību. To izmanto kā palīglīdzekli neauglības un prieksdziedzera ārstēšanā.
 
Bērnu un jaunatnes veselība
 
- Bērniem, kuri mācās - neironu pareizai attīstībai nepieciešams pietiekams omega-3 taukskābju daudzums.
- Novērš pārlieku lielu bērnu uzbudināmību (ADHD komplekss)
- Veiciena hormonālo līdzsvaru (pusaudžu pūtītes)
 
Sportistiem
 
- Pārveido barības elementus enerģijā.
- Palīdz muskuļu masas pieaugumam un taukaudu samazināšanai.
- Piedalās skābekļa pārnešanā un hemoglobīna veidošanā, kā rezultātā palielinās darba spējas un izturība.
- Ievērojami samazina reģenerācijas laiku, jo asinīm ir iespēja pārnest lielāku skābekļa daudzumu muskuļu šūnām, un tas dod iespēju šūnām vieglāk asimilēt barības vielu komponentus, kas nepieciešami ātram atjaunošanās procesam.
 
Nervu sistēmai
 
- Lineļļu sekmīgi izmanto pie ekstremitāšu notirpuma un trīcēšanas ārstēšanas. Tā palīdz arī pie progresejošām smadzeņu un nervu sistēmas saslimšanām, tādām kā Alcheimera slimība, izkliedētā skleroze, depresija un nervu sistēmas saslimšanas, kā arī cukura diabēta slimniekiem.
 
Gremošanas orgānu sistēmai
 
- Stimulē gremošanas procesus, aktivizē vielmaiņu, kas palīdz novērst žultsakmeņu slimības attīstību un pat izraisīt žultsakmeņu izšķīdināšanu.
- Spēcina, reģenerē un aizsargā gļotādu visa gremošanas trakta garumā, kā arī izvadorgānu sistēmā (hemoroīdi).
 
Sirds-asinsvadu sistēmai
 
- Pazemina triglicerīdu un "sliktā holesterīna" līmeni. Pateicoties tam, sekmīgi cīnās ar sklerozi, miokarda infarktu un hipertoniju.
- Ietekmē konorāro asinsvadu paplašināšanos un sirds muskuļa saraušanās spēka palielināšanos un iedarbojas kā pretaritmijas līdzeklis.
- Samazina mirstības risku pēc pārciestā infarkta.
 
Liekais svars un korpulence
 
- Lineļļa palīdz atjaunot hormonālo līdzsvaru un izmainītās taukskābju proporcijas organismā.
- Pozitīvi ietekmē aknu attaukošanu. Eļļas sastāvā esošās taukskābes omega-3 palīdz samazināt taukaudus un kavē jaunu veidošanos.
 
Imunoloģijā
 
- Eļļas komponenti stiprina imūnsistēmu, samazina alerģisko reakciju rašanās risku, aktivizē šūnu dalīšanos.
 
Audzēju slimību ārstēšanai un profilaksei. Iekaisuma stāvokļiem.
 
- Laboratoriskie pētījumi apstiprina, ka omega-3 taukskābes var bremzēt krūts vēža attīstību, kā arī novērst jaunveidojumu rašanos citos orgānos.
- Rada iespēju organismā veidoties pretiekaisuma prostalgīniem 1 un 3. Šo savienojumu zemais līmenis ir viens no dažāda veida iekaisumu rašanās galvenajiem iemesliem, tai skaitā  locītavu iekaisumi, taisnās zarnas un zarnu trakta iekaisumi utt.
- Lineļļas komponenti samazina priekšdziedzera vēža risku. Pētījumi, kas tika veikti ar pacientiem, slimiem ar priekšdziedzera (prostatas) vēzi, kuri lietoja uzturā lineļļu 5 nedēļu intervālā, parādīja jaunveidojumu šūnu dalīšanās ātruma samazinājumu un to atmiršanas ātruma palielināšanos, salīdzinājumā ar pacientiem, kas nelietoja šo eļļu.
- Lignāni, ko satur eļļa, veic spēcīgu antioksidējošu iedarbību.
 
Smadzenēm
 
- Alfa linolīnskābe (linolskābe) ir galvenais DZS skābju avots, kas ir ļoti svarīgs smadzeņu komponents. Zems DZS līmenis saistīts ar garastāvokļa izmaiņām, atmiņas zudumu, redzes problēmām un neiroloģijas slimību veidošanos.
 
Ādai, matiem, nagiem
 
- Pateicoties savām labvēlīgajām īpašībām, lineļļu izmanto pie ārstnieciskajām masāžām, jo tā efektīvi atjaunina ādu un piešķir tai elastīgumu.
- Veicina ādas slimību ārstēšanu, tai skaitā ekzēmas, zvīņu ēde, pēdu plaisāšana un citas slimības.
- Sausai ādai ar lobīšanās pazīmēm, kura nav elastīga, ir asa, ar novecošanās pazīmēm.
- Taukainas ādas gadījumā, regulē tauku plūsmu un tās vienmērīgu sadalīšanos pa epidermas virsmu. Tādā veidā tas neļauj nosprostoties tauku dziedzeriem un novērš piņņu veidošanos.
- Brīnišķīgi atjauno "samocītus" matus.
 
Dzīvnieku veselībai
 
- Regulāra lineļļas izmantošana suņu un kaķu barībā, novērš apspalvojuma nespodrumu un dažādas ādas slimības, tai skaitā blaugznas, seboreju, apspalvojuma izkrišanu un tuberkulozes radītās izmaiņas adā, kā arī veiksmīgi palīdz augstākminēto slimību ārstēšanā.
- Ir vērtīgs elements zirgu barībā - no enerģētiskā viedokļa. Pozitīvi iespaido vielmaiņu un iedarbojas uz apspalvojumu. Palīdz pret nagu izžūšanu un plaisāšanu.
 
Vai zināt, ka
 
- linsēklas satur 700 !!! reizes vairāk lignānu, nekā citu augu šķirnes (lignāni - audu hormonu augu valsts prekursori ar audzēju novēršanas īpašībām).
- lineļļa satur divas reizes vairak omega-3 taukskābju, nekā haizivs aknu eļļa.
- par 60% mūsu smadzenes veidojas uz omega-3 taukskābju bāzes.
- jau pēc dažu dienu lineļļas lietošanas mēs varam organismam atgriezt homeostāzi (līdzsvaru).
- britu eksperts Ričards Dolls konstatēja, ka lineļļas lietošana ikdienas pārtikā, Lielbritānijā vien novērstu 450 miršanas gadījumus katru dienu.
- galvenā taukviela kultūristu diētā ir lineļļa.
 
 
Lineļļa satur
 
alfa linolīnskābe          (omega-3) - vairāk kā 50%
linolīnskābe                 (omega-6) - apmēram 15%
oleīnskābe                   (omega-9) - apmēram 17%
piesātinātās taukskābes           apmēram 10%
 
Aukstās ekstrakcijas lineļļa ar augstu linolīna saturu nav pieejama pārtikas veikalos saistībā ar to, ka omega-3 taukskābes ir nenoturīgas. Gaisa un augstas temperatūras ietekmē, tās ir pakļautas ātram oksidēšanās procesam. Aukstās ekstrakcijas lineļļai, kura tiek tirgota veikalos, ir zems omega-3 taukskābju saturs (tās ir tā saucamās zema satura linolīna eļļas), tādēļ tai ir daudz ilgāks uzglabāšanas laiks.
 
Ņemot vērā produkta specifiku, t.i. īso uzglabāšanas termiņu, mēs izmantojam ekskluzīvo pārdošanas formu.
 
   
Created by I.am.human.lv